17:09 ASAYİŞ

Kayseri’de polis ekipleri tarafından bir adrese yapılan operasyonda 10 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan Z.S. yakalanarak cezaevine teslim edildi.

13:44 GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kayseri ve çevresinde yüksek sıcaklık uyarısında bulundu. Özellikle kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşların günün en sıcak saatleri olan 11.00 ile 16.00 saatleri arasında açık alanlarda bulunmamaları konusunda dikkatli olmaları gerektiği bildirildi.

13:01 SPOR

Kayserispor Alt Yapı Sorumlusu Alper Kelkitli, “Ağustos ayında küçük yaş gruplarımız olan 7-8-9-10 yaş gruplarında seçme yapacağız. Daha sonra seçmelerimizi ilçelerimize taşımayı düşünüyoruz” dedi.

12:57 GÜNDEM

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Bayramhacı Mahallesi’ne 28 milyon 417 bin TL’lik içme suyu yatırımı yapılacağını duyurdu.

10:34 ASAYİŞ

Kayseri'de polis ekipleri tarafından çeşitli dolandırıcılık suçlarından 6 ilde 10 arama kararı bulunan M.Y. yakalandı. Şahıs hakkında adli işlem başlatıldı.

10:27 ASAYİŞ

Kayseri'de polis ekiplerince hakkında kasten öldürme suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari O.G. yakalanarak cezaevine gönderildi.

10:21 GÜNDEM

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Mobil Başkan" projesini tanıttı. Vatandaşlara daha kolay ulaşmak amacıyla hayata geçirilen projede, belirli mahallelere önceden SMS gönderiliyor, sosyal medyada duyurular yapılıyor ve muhtarlara bilgi veriliyor. Başkan ve ekibi, mahallelerde makamlarını kurarak talepleri yerinde çözüyor, vatandaşlarla bir araya geliyor ve hizmetleri sunuyor.

09:15 ASAYİŞ

Kayseri'de polis ekipleri tarafından 12’si hırsızlık olmak üzere 28 suç kaydı bulunan H.G. yakalanarak cezaevine teslim edildi.

09:00 GÜNDEM

Kayseri’de iki otomobilin çarpışması sonucu araçlarda ağır maddi hasar oluşurken kazada ağır yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı.

1 gün önce GÜNDEM

Kayseri’de sebze-meyve halinde 30 aralık tarihinde çıkan ve Sözleşmeli Er T.U.’nun (28) yaşamını yitirdiği silahlı kavganın duruşması güvenlik gerekçesiyle Çorum’a alındı.